При оформленні замовлення, наші клієнти можуть самостійно обрати зручний варіант доставки


Безкоштовна доставка по Україні при оплаті замовлення на сайті на суму від 4000 грн


Доставка по Україні

Усі товари, окрім виробів з мармуру, можуть бути доставлені по Україні транспортною компанією «Нова Пошта» згідно тарифів перевізника.

Якщо товар передбачає можливість його доставки з оплатою при отриманні, будьте готові оплатити додаткову комісію перевізнику у розмірі 2% від вартості товару + 20 грн.

При замовленні кур’єрської доставки «Нова Пошта», послуга підйому на поверх може бути замовлена і оплачена отримувачем додатково.

Сантехніку з мармуру доставляємо тільки транспортом компанії «Делівері» та згідно тарифів перевізника.

Перед відправкою кожне замовлення ретельно перевіряється на цілісність товару та упаковки, тому ми впевнені у якості нашої продукції. Але якщо вам доставили пошкоджений товар, ви маєте відразу оформити відповідний акт у місті отримання відправлення.

Час на відправлення замовлення може становити 1-3 дні, в залежності від обраного товару. В деяких випадках, відправлення можливе в той самий день, за умови оплати до 11:00

 

Доставка по м. Київ

При оплаті замовлення на сайті на суму до 4000 грн, вартість кур'єрської доставки по м. Київ може становити від 300 грн до 500 грн, в залежності від габаритів виробу. Замовити доставку по м. Київ та дізнатися точну вартість ви можете за телефоном +38 (093) 90 050 90 або +38 (098) 10 990 10.

Ми постійно проводимо акції для безкоштовної доставки по Києву та всій Україні. Слідкуйте за нашими новинами!