Гарантії на товар від виробника

Ми пропонуємо нашим клієнтам товари відомих брендів, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Фірми-виробники наших товарів надають гарантії на свої продукти, які дозволяють нашим клієнтам бути впевненими в їх якості та надійності.

Виробник згідно з діючим Цивільним Кодексом надає гарантію, яка дозволяє покупцю безкоштовно усунути дефекти у придбаному виробі, або ж замінити його на новий, в залежності від конкретного виробу. Для усунення несправності зверніться до уповноваженого виробником сервісного центру. Контакти сервісних центрів доступні на сайті виробника або в гарантійному талоні. Щоб забезпечити свої інтереси, рекомендується заповнити гарантійний талон в повному обсязі без будь-яких виправлень, а також мати документи, які підтверджують покупку. Гарантійний талон має містити термін гарантії, і його необхідно зберігати до закінчення терміну, зазначеного в талоні.

Інтернет-магазин"SAN-LAV" не несе відповідальності за можливі прямі або непрямі збитки, завдані людям, домашнім тваринам або майну внаслідок порушення правил зберігання, монтажу та умов експлуатації виробів, умисних або неналежних дій споживача чи третіх осіб. Крім того, інтернет-магазин не несе відповідальності за будь-які збитки, які зазнав покупець під час періоду, коли він не користувався продуктом.

Відповідальність виробника за дефекти, які підпадають під гарантійний термін, не визнається у випадку, якщо покупець звернувся після закінчення терміну гарантії.

Ми гарантуємо якість наших товарів та відповідність їх опису на нашому сайті. Разом з тим,  пильнуємо відповідність якості кожного товару перед його доставкою нашим клієнтам та прагнемо забезпечити максимально можливий рівень задоволеності наших клієнтів, тому якість та надійність наших товарів є для нас вельми важливими.

Ми дуже вдячні за ваш вибір нашого інтернет-магазину та готові надати вам високоякісні товари та найкращий сервіс обслуговування. Будь ласка, не соромтеся звернутися до нас за допомогою у разі необхідності. Наша команда з радістю допоможе вам у будь-яких питаннях, що стосуються наших продуктів і послуг.