Обладнання для організації систем опалення

Обладнання для організації систем опалення
13 December, 2022

У компанії SAN-LAV представлено найактуальніше обладнання для опалення. До каталогу включено продукцію для створення повноцінної опалювальної системи, зокрема елементи моніторингу та управління.

Які товари для опалення можна замовити:

 • Поліпропіленові труби та запобіжну арматуру.

 • Газові, твердопаливні та електричні котли.

 • Радіатори, пальники пелетні, насоси, вимірювачі.

 • Гідро- і теплоакумулятори, баки розширення.

 • Регулятори тяги, контролери, системи безпеки.

 • Комплектуючі для електричних і водяних "теплих підлог".

Арматура і поліпропіленові труби дають змогу подати воду в необхідні для цього зони. Нагрівання приміщення відбувається за рахунок роботи радіаторів і котлів, що встановлюються в приватних будинках і квартирах. Безперебійна циркуляція водного потоку можлива завдяки функціонуванню насосного обладнання. Для організації ефективного обігріву доцільно підібрати актуальне обладнання для опалення виключно у фахівців.

 

Газові та електричні котли, комплектуючі до них

Електричні та газові котли - це універсальне оснащення, що забезпечує ефективний обігрів приміщень. За способом монтажу пристрої бувають настінними і підлоговими. Також такі прилади бувають одно- і двоконтурними - перші застосовуються винятково для опалювальних цілей і підходять для приміщень, де передбачено окремий бойлер, а останні мають два теплообмінники і можуть одночасно нагрівати воду для опалення та водопостачання.

Для організації або ремонту опалювальних систем можуть знадобитися:

 • ручки управління, картриджі, приводи, заглушки різних розмірів;

 • крани підживлення, гідравлічні вузли, кронштейни, трансформатори;

 • насоси, реле, плати, поліпропіленові труби, терморегулятори;

 • газові клапани, електроди, повітровідвідники, теплообмінники;

 • системи розпалювання, контроль полум'я, розширювальні баки, датчики;

 • буферні ємності, терморегулювальна арматура, теплоносії.

Основні параметри, щоб найбільш ефективно купити опалення в Києві для приватних будинків і квартир:

 1. Довгий термін експлуатації, практичність і стійкість до зношування;

 2. Простий зручний інтерфейс для налаштування і управління;

 3. Відповідність більшості радіаторів, що встановлюються.

В асортименті представлені запчастини від надійних виробників, які легко встановлюються, забезпечують герметичне з'єднання елементів. Безпечна продукція дозволяє створити в приміщеннях приємний мікроклімат, не потребує додаткового обслуговування.

 

Комплектуючі для встановлення водяної та електричної теплої підлоги

Водяні "теплі підлоги" являють собою групу трубопроводів, що розташовуються між фінішним покриттям підлоги та основою підлоги, по яких циркулює теплоносій, що надходить від опалювального обладнання. А електричні - це система провідників, що нагріваються і передають тепло під впливом струму. Для їх організації слід придбати:

 1. Колекторні шафи та унібокси - призначені для монтажу розподільчих вузлів і запірної арматури, виробляються з якісного стійкого до корозії металу;

 2. Розподільні колектори - є частиною змішувальних вузлів водяної "теплої підлоги", можуть обслуговувати одночасно один і більше контурів, тому випускаються в різних модифікаціях (на 2, 6 або 10 виходів);

 3. Нагрівальні кабелі під плитку - укладаються безпосередньо в стяжку: розчин або клейову суміш, мають різну довжину і діаметр.

Крім цього знадобляться: труби для водяної конструкції, утеплювачі та поверхні, що відбивають, нагрівальні мати, терморегулятори, кріплення тощо.

Найактуальніше та найефективніше обладнання для опалення можна придбати онлайн у магазині SAN-LAV. Уся продукція вирізняється практичністю і стійкістю до зношування. Купити опалення в Києві можна відносно недорого. Ціна вказана у відповідних розділах каталогу.

Додати коментар