Купити водонагрівачі та комплектуючі до них - легко!

Купити водонагрівачі та комплектуючі до них - легко!
15 December, 2022

Для організації гарячого водопостачання в будинках, де відсутня централізована її подача, практичними побутовими пристроями стануть водонагрівачі. У цій якості можуть виступати газові колонки і бойлери. Останні можуть бути накопичувальними, комбінованими, непрямого нагріву, проточними тощо.

Рекомендації щодо вибору бойлера

Купуючи техніку, доцільно враховувати її місце розташування і призначення. Розглянемо такі ситуації:

  • якщо купити водонагрівачі для кухні, то об'єм бака може бути не більшим за 10 літрів, тому що немає потреби нагрівати великі об'єми води виключно для миття посуду;

  • якщо людині необхідний електроводонагрівач для душу, то можна придивитися до модифікацій на 50-65 л;

  • у разі частого водовикористання, зокрема для прийняття ванн, рекомендуються моделі на 80-100 л.

Слід враховувати й особливості конструкції пристроїв. Вони можуть вироблятися як з мокрим, так і сухим ТЕНом. В останньому варіанті нагрівальний елемент перебуває в спеціальній колбі, спершу нагріває її, а потім теплоносій, тому не має безпосереднього зіткнення з водним середовищем. У перших же моделях ТЕН нагріває безпосередньо воду, через контакт з якою термін служби пристроїв значно скорочується.

Накопичувальні водонагрівачі

Бойлери або накопичувальні водонагрівачі належать до обладнання, що нагріває воду і зберігає її температуру. Їх застосовують повсюдно, вони встановлюються в будь-якому приміщенні, де виникає в цьому необхідність. Можна підібрати як нестандартні моделі, так і стандартні для монтажу під мийку або на стіну. Їхній обсяг залежить від потреб - 30, 50, 100 л. Усі пристрої розрізняються за зовнішнім виконанням і характеристиками.

Бойлери непрямого нагріву

В асортимент товарів включені прості в обслуговуванні водонагрівачі непрямого нагріву, що працюють від опалювальних систем. Це надійне обладнання, що дає змогу організувати систему гарячого водопостачання. Продукція зарекомендувала себе на ринку опалювальної техніки. Вона забезпечує безперебійну подачу гарячої води.

Баки бойлерів непрямого нагріву виготовлені зі сталі, що запобігає розвитку електрохімічної корозії та гальванічного ефекту. Внутрішня частина покрита емаллю високої якості, що не містить нікель, яка в комбінації із захисним магнієвим анодом забезпечує тривалий експлуатаційний термін приладів.

Автоматичні системи пристроїв обладнані термостатами, які дають змогу регулювати температуру всередині бака в діапазоні 0-77 градусів, захищають від замерзання, запобігають перегріванню води тощо.

Газові колонки - економічне і надійне теплообладнання

В асортименті представлені димохідні моделі, призначені для організації якісної подачі гарячої води для побутових потреб, а не опалення. У приладах передбачені автоматизовані системи запалювання, вони характеризуються повною енергонезалежністю і відрізняються безпекою. Представлені пристрої забезпечують отримання необмежених обсягів нагрітої води в проточному режимі.

Комплектуючі для водонагрівачів

У магазині SAN-LAV можна придбати запчастини для газових колонок і бойлерів найпопулярніших моделей, що забезпечують безперебійну роботу обладнання і відповідають міжнародним стандартам якості. У каталозі представлені:

  • повітряні фільтри;

  • сифони та газові вузли;

  • коректори температур;

  • вентилятори та інші деталі.

Асортимент постійно коригується і поповнюється.

Де купити в Україні газові колонки та інші водонагрівачі

Можливо за доступною вартістю водонагрівачі купити в Києві онлайн в магазині SAN-LAV. На сторінках каталогу в описі представлена вся необхідна інформація. У разі виникнення додаткових запитань при виборі техніки м комплектуючих до неї, їх легко уточнити у консультантів за вказаними на сайті номерами телефону. Купити товари для нагріву води можна всього за кілька хвилин, залишивши лише свою заявку. Для отримання замовлення в будь-якій точці країни передбачена функція доставки.

Додати коментар