Купити унітаз в Києві

Купити унітаз в Києві
15 December, 2022

Обов'язковим елементом сучасного санвузла у квартирі або приватному будинку є унітаз. Він належить до актуального оснащення туалетів різного призначення. Асортимент подібних виробів вражає різноманітністю. Вони можуть відрізнятися за розміром, формою сидіння, низкою додаткових характеристик (наявністю системи мікроліфта, антибактеріального покриття тощо), призначатися як для дорослих, так і дітей. В інтернет-каталозі магазину SAN-LAV можна купити унітаз за доступною ціною, вибравши найбільш підходящу модель з різноманітних конструкцій і стилів оформлення.

Рекомендації щодо вибору унітазу з асортименту

 1. З урахуванням водопідведення розрізняють бічний і нижній варіанти, при цьому останній є найбільш ефективним.

 2. Важливим моментом при виборі виступає пристрій у туалеті водовідведення, тобто визначаємо тип каналізаційної системи - на основі цього можна підібрати моделі з універсальною, прямою, горизонтальною, косою або вертикальною формою спуску води.

 3. За особливостями конструкції виділяють: підвісні унітази - вони вирізняються акуратністю і не займають зайвого простору, а також підлогові - практичні і прості в монтажі.

 4. Зважати слід і на матеріал виготовлення - найпоширенішим є санфаянс, за міцнісними властивостями виділяється порцеляна, посідають провідні позиції за якістю мармур і штучний камінь, а ось вироби з чавуну і нержавіючої сталі зустрічаються набагато рідше.

 5. За формою чаша унітазів може бути у вигляді козирка, воронки, тарілки тощо.

 6. Випускаються вироби як у монолітній конструкції з бачком, так і без нього, тобто питання змиву слід розглянути окремо.

 7. Ще одним елементом виступає кришка, яку найчастіше виготовляють із поліпропілену або дюропласту, в якій може бути передбачено механічне або автоматичне опускання.

Що слід передбачити для повної комплектації унітазів

 • Монтажні кріплення, механізми для змиву і кнопки (одинарні, подвійні) до них.

 • Бачки, здебільшого передбачені в базовій комплектації, проте є моделі, де потрібно їх придбати окремо.

 • Кришки і сидіння - вони можуть випускатися з антибактеріальним покриттям, бути м'якими або твердими, округлими або прямокутними, автоматично або механічно опускатися, мати пластикові або металеві кріплення.

Де можна вигідно купити унітаз в Україні

На відповідному ринку реалізується широкий асортимент виробів від провідних світових виробників за різними цінами, проте можна найбільш вигідно унітаз купити в Києві саме в магазині SAN-LAV. До уваги споживача представлені різноманітні керамічні підвісні та підлогові моделі за максимально демократичною вартістю. Придбати можна дитячі унітази, конструкції з функцією біде, чаші "Генуя", урінали.

На сторінці каталогу можливо підібрати сантехніку під будь-який бюджет, вподобання, місце установки (офіси, школи та дошкільні установи, приватні будинки або квартири, ТРЦ, клуби), в залежності від планувальних вимог, стилю приміщення і т. д. Усі вироби мають не тільки чудові характеристики, а й виділяються зовнішнім виглядом, стануть прикрасою туалету або ванної кімнати. Вони можуть бути виконані як у класичному варіанті з кераміки лаконічного білого кольору, так і нестандартно. В асортименті, крім самих унітазів, також можна підібрати біде зі змішувачами і без, комплекти інсталяцій, пісуари і кришки для них, міжпісуарні перегородки та інші комплектуючі.

Переваги звернення до компанії

 • Співпраця виключно з перевіреними постачальниками і виробниками, в результаті чого до покупця потрапляють якісні конструкції.

 • Наявність великого асортименту і грамотних консультантів дає змогу підібрати оптимальні конфігурації сантехнічного оснащення, залежно від конкретних параметрів приміщень.

 • Якісне обслуговування, швидке опрацювання заявок, оперативні відправки замовлень, зворотний зв'язок з клієнтами.

 • Каталог регулярно оновлюється і доповнюється, товар реалізується за вигідними цінами, на нього надається гарантія від виробника.

Для придбання необхідної моделі необхідно заповнити форму замовлення на відповідній сторінці товару або зв'язатися за контактними телефонними номерами з відділом продажів.

Додати коментар