Купити насос для води в Києві

Купити насос для води в Києві
17 December, 2022

Насоси застосовуються в системах гарячого і холодного водопостачання для подачі води в будинок, адміністративні або промислові будівлі, на невеликі виробничі лінії, а також з метою організації автоматичного поливу рослин на сільськогосподарських полях, городах і газонах, відкачування фекальних ям, дренажу ґрунту і т. д. А комплектуючі забезпечують їхню безперебійну роботу. У компанії SAN-LAV можна придбати глибинні та поверхневі насоси для води (вібраційні, вертикальні, дренажно-фекальні, каналізаційні, циркуляційні, насосні станції).

Поверхневі та глибинні водяні насоси

Поверхневі моделі. Пристрої, які розміщуються безпосередньо біля джерела води або на його поверхні (встановлюються на спеціальному поплавці). Їх конструкційна потужність не дає змоги застосовувати для вододжерел із глибиною понад 10 метрів. Таке обладнання експлуатується для тих самих цілей, що й занурювальне. Але у зв'язку з тим, що воно вимагає виділення спеціального майданчика для установки, а також створює відчутний рівень шуму під час роботи, то його застосування виправдане лише в рідкісних випадках.

Глибинні (занурювані та напівзанурювані). Являють собою пристрої, що розміщуються нижче рівня рідини, яку переміщують. Завдяки цьому забезпечується оптимальне охолодження робочих вузлів. Вони виштовхують воду з великої глибини на поверхню.

Водяні насоси можуть бути як горизонтальними, так і вертикальними.

Різновиди насосів за принципом дії та конструкцією

Вібраційні. Їхня робота забезпечується завдяки вібраціям, створюваним мембраною. Вони мають невелику продуктивність, вимогливі до якості води, що перекачується.

Відцентрові. Забезпечують рух води, використовуючи однойменну силу, що виникає при впливі на рідину лопатями робочого колеса. Завдяки цьому відрізняються гучністю. Це високопродуктивні пристрої з високим ККД, здатні працювати на дуже великих глибинах. Підходять для перекачування чистої води, їх застосовують для свердловин, поливу тощо.

Вихрові. За конструкцією схожі з відцентровими моделями, але мають менший ККД і більшу чутливість до якості рідини, що подається через них. Відрізняються формою ротора, який створює вихори, що всмоктують воду. Такі пристрої вимагають додаткового встановлення фільтрів.

Шнекові. Завдяки конструкції з двох гвинтів, що проштовхують рідину в одному напрямку, створюють великий натиск.

Гвинтові. Такі пристрої актуальні для перекачування значних обсягів рідини із середніх глибин. Водонапір забезпечується завдяки витісненню води металевими гвинтоподібними роторами.

Яким буває обладнання за призначенням

Водопідйомним - застосовується для підйому води з колодязів або свердловин.

Дренажно-фекальним і каналізаційним - найпотужніша техніка, яка використовується для відкачування рідини з домішками: брудної води, зокрема з підвалів, шахт і зливних ям, а також стоків каналізації.

Циркуляційним - частіше застосовується в закритих системах кондиціонування, опалення та подачі води, характеризується високою продуктивністю за помірного енергоспоживання.

Промислові та побутові насосні станції

Водонасосні станції - обладнання, що забезпечує безперебійну подачу води в тому разі, якщо немає можливості встановити повнофункціональний насос. Пристрій монтується в прямоток, безпосередньо облаштований біля вододжерела. Водяні станції можуть бути автоматичними та самовсмоктувальними.

Обладнання може бути як промисловим, так і побутовим. Складається з насоса з інжектором, реле тиску, гідроакумулятора, арматури для з'єднання, реле тиску і манометра.

На сторінці інтернет-магазину SAN-LAV представлений великий асортимент насосного обладнання різного розміру, комплектації та потужності, а також комплектуючі до нього (мембрани, п'ятірники, контролери, фільтри, реле тиску, клапани, захист сухого ходу, технічні шланги та рукави). Купити насос для води онлайн у Києві можна з доставкою по всій території України. Перед замовленням доцільно ознайомитися з відгуками до товару.

Додати коментар