Який купити умивальник для дому?

Який купити умивальник для дому?
18 December, 2022

Буквально 100–200 років умивальник використовувався за єдиним призначенням - для здійснення щоденних гігієнічних процедур. Сьогодні все змінилося. Щоб раковина не розчарувала в процесі експлуатації, потрібно підійти до питання вибору відповідально, розібравшись в деталях.

Купити якісну раковину в Києві можна на сайті https://san-lav.com.ua. Це не звичайний магазин із сантехнічною продукцією, а супергігант у галузі пристосувань для ванних. В інтернет-магазині знайде бажане навіть вимогливий клієнт, який шукає ексклюзивні вироби.

В окремій категорії виділені раковини для кухні та ванної. Зрозуміло, це різні конструкції за формою, комплектацією, функціональністю. Умивальники, представлені покупцям, поділяються на категорії:

  • Підвісні (консольні). Такі раковини кріпляться на стіну, тому під ними залишається вільний простір, який може зайняти красивий кошик для білизни, шафка для зберігання приладдя. Ефектно виглядатиме під такою раковиною лаконічний сифон з металу. Перед тим, як кріпити підвісну раковину, важливо упевнитися, що стіна витримає передбачуване навантаження.


  • Умивальники з п'єдесталом. Вони являють собою конструкції, в яких сама раковина розташовується на ніжці-опорі. Практичність такого комплекту сумнівна, адже тертися великий простір під раковиною.


  • Врізні. Останні роки - популярні моделі. Їх встановлюють у стільниці за рівнем усієї поверхні. З плюсів: у конструкції ховається сифон, з'являється широкий простір для дрібниць і декоративних елементів. Наприклад, ви можете придбати в магазині SAN-LAV умивальник зі штучного каменю, монтувати його в стільницю, зробивши єдиний простір. Результат буде дивовижним.


  • Накладні. Це умивальники, які встановлюють на стільниці або тумбі, сама чаша залишається видимою. Конструкція помітно спрощує процес монтажу, зрештою, має стильний вигляд, підкреслює інтер'єр. У Топі сьогодні стільниці під дерево з глянцевими білими раковинами, сталевою або бронзовою гарнітурою.

Наступний пункт вибору - це матеріал. З популярних можна назвати фаянс, фарфор, скло, камінь, метал. Фаянсові раковини популярні серед покупців. Вони доступні за вартістю, мають великий термін служби. При цьому злегка поступаються моделям з порцеляни, які мають ефектний зовнішній вигляд. Раковини з порцеляни відрізняються якоюсь блакиттю поверхні з приємним відблиском. Вони прості в догляді, добре поєднуються з меблями у ванній.  Вартість виробів трохи вища, ніж фаянсових.

Щоб прикувати увагу до раковини, вибирайте виріб зі скла. Зрозуміло, воно крихке, вимагає підвищеної акуратності під час використання. З міцніших матеріалів можна взяти чавун, сталь, мідь, нікель. Такі умивальники дозволять виділитися, додати родзинку загальному простору.

Фаворитом буде натуральний камінь. Будь-які вироби з каменю, не тільки умивальники, мають дорогий і красивий вигляд. Віддаючи свою перевагу натуральному матеріалу, потрібно бути готовим до того, що ціна буде високою.

Додати коментар