Купити обладнання для душа

Купити обладнання для душа
18 December, 2022

Пошук оригінальних і практичних рішень для оснащення ванної кімнати приведе в інтернет-магазин SAN-LAV. У каталозі можна підібрати популярне в Україні обладнання для душа на будь-який смак і бюджет. Широкий асортимент дозволить швидко знайти і купити в Києві за доступною вартістю оптимальні моделі для забезпечення комфорту!

Асортимент душових кабін

Ключовим елементом обладнання для душа виступають душові кабіни. Підбираючи відповідний варіант під інтер'єр приміщення, можна зустріти моделі, що відрізняються за:

 1. типом, матеріалом, наявністю і висотою піддону;

 2. розміром, формою, конструкцією, склінням;

 3. наявністю додаткових функцій тощо.

Залежно від форми можна придбати такі варіанти:

 • кутові та асиметричні;

 • круглі та квадратні;

 • овальні та прямокутні;

 • нестандартної конструкції.

Це можуть бути відкриті моделі з монтажем між двома стінами в кутку або закриті модифікації з каркасом з алюмінієвого профілю по периметру і дахом. Одні з основних елементів конструкції - піддони, придбати які можна окремо. Залежно від матеріалу виготовлення вони можуть бути:

 • керамічними;

 • мармуровими;

 • пластиковими;

 • скляними;

 • акриловими.

Незалежно від того, які моделі представлені в каталозі - кутові, круглі або прямокутні, з низьким або високим піддоном чи без нього, розсувними або розпашними дверима, прості або з набором додаткових функцій, всі забезпечують комфорт і розслаблення, призначені для певного інтер'єру.

Варіанти душових перегородок

Ексклюзивні душові перегородки являють собою конструкції із пластику і різних варіантів скла. Вони повноцінно забезпечені якісною фурнітурою, зокрема замикаючими механізмами. Моделі можуть бути:

 • прозорими або матовими;

 • з мозаїкою, візерунками, орнаментами.

В одній конструкції характерне об'єднання різних елементів і різновидів матеріалу, що робить подібні вироби візуально ще більш привабливими.

Душові трапи і канали

Замість стаціонарних ванн і кабін для душа облаштовують спеціальні душові зони. У них водовідведення здійснюється безпосередньо в підлогу. Для цього застосовують:

 • душові канали - являють собою вузькі довгі жолоби, що розміщуються на краю зони, в які стікає вода з подальшою її утилізацією в каналізаційні отвори;

 • трапи - круглі або прямокутні решітки для каналізаційного стоку, що встановлюються в центральній частині, такий підхід для нормального зливу вимагає чотиристороннього ухилу.

Їх встановлення економить простір приміщення, не займаючи його масивним і громіздким оснащенням. Такий варіант кращий для прийому водних процедур дітьми та людьми з обмеженими можливостями.

Душові програми та комплектуючі для душа

Можна придбати окремо бічний, верхній, гігієнічний душ або душові набори різної комплектації. Всі вироби призначені для отримання більшого комфорту від купання.

Душові системи містять у собі все найнеобхідніше. У разі їх застосування відпадає необхідність в окремому придбанні ручного душу, змішувачів, шлангів і не тільки. Також можна замовити настінну панель, у стандартній комплектації якої передбачено такі елементи:

 • змішувач, вентилі та лійки;

 • металева планка.

Температура регулюється за допомогою термостатів. У дорожчих варіантах комплектація має максимально розширений набір функцій, зокрема гідромасажу, зі зручним управлінням. Також можна підібрати вбудовані елементи душових кабін, ніжки для піддонів, стійки і шланги, сидіння і тримачі для душа.

Інтернет-магазин SAN-LAV надає вигідні торгові умови для придбання обладнання для душа різної комплектації за цінами виробника. До кожної товарної позиції додається опис і фото. Оформляйте замовлення через кошик на сайті, в телефонному режимі за допомогою консультантів або пишіть на електронну пошту.

Додати коментар