Купуємо змішувач для раковини

Купуємо змішувач для раковини
24 December, 2022

Будучи навіть фахівцем у сфері сантехнічної продукції, часом буває складно сказати, який краще купити змішувач. Це справа дуже тонка. Перш ніж зупинитися на конкретній моделі, потрібно розглянути всі можливі варіанти.


Перед тим, як мова піде про різновиди, функціональні можливості змішувачів, хочеться відзначити, що багато класних моделей представлено на сайті https://san-lav.com.ua. В онлайні можна купити змішувач у раковину будь-якого типу. Компанія представляє надзвичайно широке розмаїття товарів від передових європейських і вітчизняних виробників. Ви можете переконатися в цьому самі, переглянувши каталог і почитавши відгуки постійних клієнтів. 


Цей магазин працює в Києві, поставляє товари і по Україні. Зробити своє замовлення можна буквально в кілька кліків. Після оформлення заявки з вами обов'язково зв'яжеться співробітник компанії, щоб уточнити дані щодо оплати, доставки. Які ж змішувачі рекомендує постачальник для встановлення в житловому і комерційному просторі? 


Найбільш затребуваний варіант - це двохвентильні змішувачі, які дозволяють регулювати інтенсивність потоку води. Вони найбільш оптимально підходять для класичних ванн. З технічного боку, містять кран-букс, який відповідає за подачу холодної і тепло води. У сучасних моделях є спеціальний клапан з обертовим механізмом. Він допомагає більш зручно налаштовувати температуру подачі води. Альтернативний варіант двох вентильних змішувачів, одноважільні. Вони являють собою виріб з однією обертальною ручкою для регулювання потоку, температури води. Основою тут виступає кульовий механізм. За ціною такі змішувачі доступні, вони рідко виходять з ладу.


Каскадний змішувач - справжня прикраса для ванної кімнати. Вони сьогодні на піку своєї популярності. Регулювання подачі води відбувається практично як у одноважільних змішувачів, але за зовнішнім виглядом вони помітно виграють. Вода тут ллється водоспадом. А якщо доповнити це видовище підсвічуванням, то захопленню ваших гостей не буде меж. 


В інтернет-магазині SAN-LAV є термостатичні змішувачі. Для деяких клієнтів це справжня знахідка. Особливість таких виробів полягає в тому, що користувачеві не потрібно витрачати свій час, щоразу виставляючи бажану температуру води. Щоб задавати бажані параметри, є дві ручки. Одна відповідає за натиск води, а друга за температуру. Встановивши один раз ці показники, надалі змішувач самостійно буде їх дотримуватися. Виробники гарантують безпеку використання таких змішувачів і високий комфорт. 


Безконтактні змішувачі підходять для встановлення в громадських місцях: піднесли руки і вода ллється. За подачу води відповідає інфрачервоний датчик, який спрацьовує моментально, запускаючи процес подачі води. Якщо говорити про те, який кращий варіант вибрати для будинку, то побажання суто індивідуальні. Комбіновані моделі, які доповнені поворотним гусаком, мають місце бути у вашому домі. Ціна на такі виходить нижчою, якщо порівнювати з варіантом купівлі кожного елемента окремо. За довговічністю вони поступаються іншим конструкціям. 


Підбираючи варіант для себе, покладайтеся на свої фінансові можливості, побажання щодо конструкції, типу роботи змішувача, функціональності. У компанії SAN-LAV завжди готові запропонувати різні варіанти за індивідуальними критеріями клієнтів. Звертайтеся і ви напевно залишитеся задоволені своєю покупкою.

Додати коментар