При оформленні замовлення, наші клієнти можуть самостійно обрати зручний варіант оплатиОплата на сайті

Для безпечної оплати онлайн ми використовуємо платіжний сервіс LiqPay, який підтримує усі популярні види платежів: картки VISA / MasterCard з підтримкою 3D Secure, Приват24, Apple Pay, Google Pay, MasterPass та Visa Checkout.

При оплаті на сайті, ви оплачуєте вартість товару без додаткових комісій.

 

Оплата частинами та миттєва розстрочка

Для Покупки Частинами від Monobank, ви маєте бути клієнтом банку, а також мати достатній кредитний ліміт, що покриває вартість обраного товару. Вартість товару буде автоматично розділено на обрану кількість платежів. При цьому комісія для покупця становитиме 0%.

Вартість товару має складати від 5000 грн. Максимальний період для оплати частинами – 5 місяців (6 платежів). Перший платіж оплачується при оформленні замовлення, наступний через місяць. 

Товари, для яких діють умови Покупки Частинами від Monobank мають позначку 


Покупка частинами monobank | Universal Bank

Надавач послуг: АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК" ліцензія НБУ №92 від 10.10.2011, номер у держреєстрі №226


При оплаті частинами від ПриватБанк, ви маєте бути клієнтом банку, а також мати достатній кредитний ліміт, що покриває вартість обраного товару. Вартість товару буде автоматично розділено на обрану кількість платежів. При цьому комісія для покупця становитиме 0,01% на місяць від загальної вартості товару. Перший платіж у момент оформлення кредиту – без відсотків.

Вартість товару має складати від 5000 грн. Максимальний період для оплати частинами – 5 місяців (6 платежів). Перший платіж оплачується при оформленні замовлення, наступний через місяць. 

Товари, для яких діють умови оплати частинами від ПриватБанк мають позначку 


Для оформлення миттєвої розстрочки від ПриватБанк, ви маєте бути клієнтом банку, а також мати достатній кредитний ліміт, що покриває вартість обраного товару. Вартість товару буде автоматично розділено на обрану кількість платежів. При цьому комісія для покупця становитиме 1,9% на місяць від загальної вартості товару.

Вартість товару має складати від 3500 грн. Максимальний період для оплати частинами – 12 місяців (13 платежів). Перший платіж оплачується при оформленні замовлення, наступний через місяць.

Товари, для яких діють умови миттєвої розстрочки від ПриватБанк мають позначку 


Оплата при отриманні

Для деяких товарів ми надаємо можливість оплати при отриманні у поштовому відділені або при кур’єрській доставці. Переглянути можливість оплати при отриманні для обраного товару можна на сторінці оформлення замовлення. Оплата при отриманні доступна для товарів, вартістю від 200 грн!

Комісія за дану послугу визначається транспортною компанією-перевізником та оплачується покупцем. Для прикладу, за умовами післясплати замовлення «Нова Пошта» знімає додатково комісію у розмірі 2% від вартості товару + 20 грн.